← Wstecz | Drukuj

P.B.M i R "BUDROS" Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań przemysłowych
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w Niemczech w miejscowości Gelsenkirchen. Zwracamy koszty podróży z Polski do Niemiec i z powrotem w ramach podpisanego kontraktu. Dodatkowo na miejscu gwarantujemy bezpłatny dojazd do pracy.

Zadania:

  • Montaż i demontaż rusztowań typu Layher na obiektach przemysłowych;

  • Przestrzeganie przepisów BHP;

  • Dbałość o składowanie materiału.

Wymagania

  • Doświadczenie ca. 2 lata potwierdzone świadectwami pracy;

  • Książeczka montera;

  • Certyfikat montera SCC/VCA- warunek konieczny;

  • Znajomość niemieckiego nie jest wymagana, praca w zespole z innymi naszymi monterami;

  • Opłacone składki w ZUS na 30 dni przed wyjazdem na kontrakt;

  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stabilną pracę na dużych obiektach przemysłowych (elektrownie, rafinerie...);

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pracy godzinowej  od 14.30 € /godz brutto i dodatek uznaniowy w/g regulaminu;

  • Czas pracy 8 -10 godz. (od 173 godz. do 200 godz. na m-c);

  • Dodatki za nadgodziny 25%;

  • Dodatek za pracę w nocy 20%;

  • Dodatek za  pracę w niedzielę 75%;

  • Dodatek za pracę w święta 200%;

  • Pomagamy przy zwrocie podatku zapłaconego w Niemczech;

  • Dodatek na dzieci- Kindergeld;

  • Urlop 30 dni/rok wg prawa niemieckiego;

  • Zakwaterowanie na koszt firmy;

  • Ubrania ochronne , sprzęt ochrony osobistej pracownika, narzędzia na koszt firmy.

Dane firmowe

P.B.M i R "BUDROS" Sp. z o.o.