← Wstecz | Drukuj

P.B.A. Doradztwo Personalne / Oferta z dnia: 27/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Rzetelna Obsługa klienta w zakresie porad technicznych

  • Tworzenie ofert i wycen oraz przygotowywanie projektów

  • Utrzymywanie kontaktu z oddziałem w Niemczech

  • Dbanie o tworzenie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Realizacja innych zleconych zadań

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Statusu studenta/absolwenta studiów technicznych - budownictwo/architektura, możliwość zatrudnienia studentów od III roku studiów

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2/C1)- warunek konieczny!

  • Zdolności komunikacyjnych oraz łatwości wypowiedzi, a także szybkiego nawiązywania kontaktów

  • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego

  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Stanowisko pełne wyzwań zawodowych

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane firmowe

P.B.A. Doradztwo Personalne