← Wstecz | Drukuj

P2 Recruitment Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 15/10/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy/Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe

  • kontrolowanie realizacji projektu inwestycyjnego

  • kontakty z inwestorami i wykonawcami poszczególnych projektów, szczególnie w obszarze doradztwa technicznego i rozwiązywania bieżących problemów

  • odpowiedzialność za realizację podpisanych kontraktów projektowych (bieżąca współpraca z podwykonawcami, optymalizacja kosztów realizacji zlecenia, budżetowanie kontraktów, przygotowywanie projektów zastępczych itp.)

  • koordynacja pracy projektantów/asystentów przypisanych do danego kontraktu

  • przygotowywanie raportów z działań bieżących

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane budowlane

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość MS Office oraz AutoCad

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, ukierunkowanie na cel, samodzielność i dynamizm w działaniu

  • dodatkowym atutem będzie: znajomość języka angielskiego, uprawnienia budowlane

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych

Dane firmowe

P2 Recruitment Sp. z o.o.