← Wstecz | Drukuj

OPUS Personallogistik GmbH / Oferta z dnia: 24/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk - specjalista do szaf sterowniczych
Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Wykonywanie szaf sterowniczych i instalacji elektrycznych na terenie Beckum,Hessen oraz Eltville.

Zakres obowiązków:

  • montaż szaf sterowniczych

  • wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych

  • kablowanie obiektów w zakresie zasilania i sterowania

  • kontrola działania szaf i rozdzielnic

  • przegląd, serwis, konserwacja instalacji

Wymagania

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • aktualne uprawnienia SEP

  • komunikatywny język niemiecki, poziom B1 (znajomość poleceń technicznych)

  • świadectwo/certyfikat ukończenia szkoły

  • prawo jazdy i samochód mile widziane

Oferujemy

  • niemiecka umowa o prace, która jest zawarta na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie wynoszące 2800 € - 3100€ miesięcznie netto

  • 300 € premii po przepracowaniu 3 miesięcy

  • zakwaterowanie znajdujące się najbliżej miejsca pracy, organizowane przez pracodawce

  • miesięczna dieta w wysokości 1000 €

  • urozmaiconą pracę w przemyśle przetwórczym

  • dodatki świąteczne, dodatki urlopowe, zwroty za dojazd

  • dodatkowa premia za polecenie w postaci 300

  • cotygodniowe zaliczki

  • opieka polskiego koordynatora

Dane firmowe

OPUS Personallogistik GmbH