Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • Planowanie i całościowa realizacja projektów

  • Wybór wykonawców do realizacji prac budowlanych

  • Kompleksowe prowadzenie i nadzorowanie prac związanych z budowlaną częścią projektu, koordynacja wykonania i odbioru wszystkich prac budowlanych zgodnie z projektem wykonawczym, ustawą Prawo budowlane, normami, zasadami BHP i przeciwpożarowymi.

  • Kontrola prac budowlanych pod względem jakości technicznej, wykorzystanych materiałów, zgodności z obowiązującymi normami budowlanymi i wymaganiami projektu oraz nadzorowanie harmonogramu i terminów

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej na wszystkich etapach procesu budowlanego

  • Sporządzanie raportów ze statusu realizacji projektów

  • Doradztwo w zakresie budownictwa lądowego w ramach projektów realizowanych przez Spółkę

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Budownictwo Lądowe bądź Inżynieria Środowiska

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w branży konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem

  • Minimum 2 lata doświadczenia w kierowaniu inwestycjami budowlanymi na stanowisku Kierownika Budowy, Kierownika Robót Budowlanych, Inżyniera Budowy lub Kierownika Projektu

  • Dobra znajomość programów AutoCad oraz pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (dokumentacja techniczna w języku angielskim)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do częstych podróży służbowych, głównie w kierunku wschodniej i północnej granicy Polski

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji na rynku.

  • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Dane firmowe

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.