← Wstecz | Drukuj

Nowak-Mosty Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/01/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Mostowych
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Kierowanie i nadzorowanie budową zgodnie z Projektem, Prawem Budowlanym i przepisami związanymi

  • Nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania

  • Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców

  • Optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie budowy

  • Dokładność, zaangażowanie, komunikatywność

  • Kreatywność

  • Nadzorowanie bieżących robót

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn

  • Opracowywanie założeń budżetowych, wycena prac budowlanych

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia budowlane-mostowe,wykonawcze, bez ograniczeń

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe po uzyskaniu uprawnień

  • Umiejętność kierowania zespołem i bardzo dobra organizacja pracy

  • Wczesne reagowanie w sytuacjach niedotrzymania harmonogramu rzeczowo-finansowego

  • Dojrzałość emocjonalna , umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań

  • Samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko kierownicze

  • Możliwośc udziału w ciekawych przedsięwzięciach

  • Stabilne warunki zatrudnienie , elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

Nowak-Mosty Sp. z o.o.