← Wstecz | Drukuj

Norint Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/08/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Bergen, Kongsberg, Stavanger, Trondheim, Narvik, Kristiansund, Sogndal, Oslo / / Norwegia

Opis stanowiska

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację dla naszego norweskiego partnera na pracowników w specjalizacjach:
cieśla szalunkowy / zbrojarz / cieśla budowlany / stolarz

Na bieżąco prowadzimy rekrutację do projektów, realizowanych w różnych regionach Norwegii. Zaproponowana lokalizacja miejsca pracy będzie zależeć od dostępności w danym projekcie.

Wymagania

  • posiadanie min. 4-5 letniego doświadczenia w danym zawodzie, które można potwierdzić referencjami

  • znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym -komunikatywnym ( w zależności od projektu jest to warunek konieczny bądź stanowi dodatkowy atut danego pracownika)

  • przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy

Oferujemy

  • od 193 NOK brutto/h (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka angielskiego) - miesięcznie w przeliczeniu na PLN  13.000 - 15.000 brutto

  • zwrot kosztów przelotu do Norwegii

  • zakwaterowanie (ca. 2000 NOK/2 tygodnie), w tym media oraz internet

  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Dane firmowe

Norint Sp. z o.o.