← Wstecz | Drukuj

Niczuk Metall-PL Sp.j. / Oferta z dnia: 19/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista w Dziale Badań i Rozwoju
Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach rozwojowych nowych produktów oraz technologii wytwórczych (branża budowlana instalacyjna),

  • Partycypacja w procesie certyfikacji wyrobów w Instytucie Techniki Budowlanej ITB i innych,

  • Prowadzenie badań wytrzymałościowych w firmowym laboratorium,

  • Przygotowywanie opracowań i informacji związanych z wprowadzaniem wyrobów na rynek,

  • Tworzenie ewidencji oraz weryfikacja aktualności dokumentacji wyrobów,

  • Przygotowywanie kart technicznych wyrobów,

  • Poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań produktowych oraz śledzenie nowości w branży.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane budownictwo,

  • Znajomość przepisów prawa i norm związanych z budownictwem i wyrobami budowlanymi.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w podobnym zakresie obowiązków mile widziane,

  • Znajomość branży instalacyjnej,

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Motywujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, karty Benefit),

  • Możliwość rozwoju - coroczny plan szkoleniowy,

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

Niczuk Metall-PL Sp.j.