← Wstecz | Drukuj

Niczuk Metall-PL Sp.j. / Oferta z dnia: 20/04/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds wdrożeń produktowych
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach rozwojowych nowych produktów oraz technologii firmy będącej w Polsce liderem w swoim segmencie działalności (branża budowlana instalacyjna)

  • Partycypacja w procesie certyfikacji wyrobów w instytutach techniki budowlanej ITB i innych

  • Przygotowywanie opracowań i informacji związanych z wprowadzaniem wyrobów na rynek

  • Przeprowadzanie badań wytrzymałościowych w firmowym laboratorium
    tworzenie, ewidencja i weryfikacja aktualności dokumentacji wyrobów

  • Przygotowywanie kart technicznych wyrobów

  • Poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań produktowych, oraz śledzenie nowości branżowych

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność poruszanie się w przepisach prawa i normach związanych z z budownictwem i wyrobami budowlanymi

  • Wykształcenie wyższe techniczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub w podobnym zakresie obowiązków

  • Znajomość branży instalacyjnej mile widziana

  • Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia,

  • Podstawowa znajomość obsługi oprogramowania CAD (Auto Cad, Solid Works),

  • Znajomość j.angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Możliwości rozwoju zawodowego

Dane firmowe

Niczuk Metall-PL Sp.j.