← Wstecz | Drukuj

Netto Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/12/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektów Budowlanych
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Teren województw dolnośląskiego i wielkopolskiego

KIEROWNIK PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZAJMUJE SIĘ:

  • Planowaniem i realizacją nowych inwestycji i remontów obiektów na styku łódzkiego i mazowieckiego

  • Przeglądami okresowymi

  • Odbiorem technicznym nowo wybudowanych obiektów,

  • Usuwaniem usterek budowlanych, sanitarnych, elektrycznych

  • Monitorowaniem procesu projektowania

  • Kontrolowaniem dokumentacji technicznej

  • Inspekcjami budów nowych obiektów

  • Nadzorowaniem firm budowlanych

Wymagania

JAKO KIEROWNIK PROJEKTÓW BUDOWLANYCH POWINIENEŚ:

  • Posiadać wykształcenie techniczne w branży budowlanej lub instalacyjnej

  • Posiadać uprawnienia budowlane

  • Znać branżę budowlaną i pokrewne

  • Być specjalistą w zakresie prawa budowlanego

  • Posiadać prawo jazdy kat. B

Oferujemy

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Samochód służbowy

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, nagrody jubileuszowe, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci i inne

Dane firmowe

Netto Sp. z o.o.