← Wstecz | Drukuj

Netto Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektów Budowlanych
Miejsce pracy: lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: teren województw zachodniopomorskiego i lubelskiego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie i realizację nowych inwestycji i remontów obiektów w województwie zachodniopomorskim i lubelskim,

  • Przeglądy okresowe,

  • Odbiór techniczny nowo wybudowanych obiektów,

  • Usuwanie usterek budowlanych, sanitarnych, elektrycznych,

  • Monitorowanie procesu projektowania,

  • Kontrolowanie dokumentacji technicznej,

  • Inspekcje budów nowych obiektów,

  • Nadzorowanie firm budowlanych.

Wymagania

Kierownik Projektów Budowlanych powinien:

  • Posiadać wykształcenie techniczne w branży budowlanej lub instalacyjnej,

  • Posiadać uprawnienia budowlane,

  • Znać branżę budowlaną i pokrewne,

  • Być specjalistą w zakresie prawa budowlanego,

  • Posiadać prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie zarządzanej według wysokich standardów,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych,

  • Samochód służbowy.

Dane firmowe

Netto Sp. z o.o.