Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES GLOBAL TALENT SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 14/05/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Robót Budowlanych - rynek niemiecki
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),

  • min. 2 – letnie doświadczenie w pracy w budownictwie,

  • umiejętność analizowanie dokumentacji projektowej,

  • znajomość programów/pakietów: MS Office, AutoCad,

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Wymagania

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za prowadzenie projektów budowlanych,

  • organizacja zaplecza budowy,

  • odpowiedzialność za nadzór oraz koordynację budowy,

  • kontrola podwykonawców,

  • nadzorowanie procedury odbiorowej,

  • kontrola terminowości oraz jakości prowadzonych prac,

  • sporządzanie dokumentacji po wykonawczej,

  • gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

Oferujemy

Klient oferuje:

  • współpracę z dużą firmą budowlaną z długoletnią tradycją,

  • umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna,

  • wyżywienie, transport, nocleg, laptop, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

Dane firmowe

NES GLOBAL TALENT SP. Z O.O.