Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 15/03/2019

Stanowisko: Starszy Specjalista//Kierownik Działu Ofertowania – Budownictwo Infrastrukturalne
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Analizowanie dokumentacji przetargowej (wymagania formalne, techniczne)

  • Tworzenie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji technicznych i cenowych z podwykonawcami, aktywne nadzorowanie spływu ofert

  • Przygotowywanie pytań do Zamawiającego

  • Zarządzanie zespołem ofertowym w zakresie przygotowania wycen inwestycji

  • Opracowywanie założeń budżetu ofertowego

  • Tworzenie kosztorysów na poziomie składania ofert

  • Przygotowywanie harmonogramu rzeczowo-finansowego

  • Utrzymywanie kontaktu z inwestorem, podwykonawcami, projektantami

  • Analiza rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w ofertowaniu/wycenach

  • Znajomość branży ogólnobudowlanej i wycen

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów

  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma, MS Project i Auto CAD

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu

Oferujemy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat lub B2B

  • Udział w ciekawych projektach.

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pakiet benefitów.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

NES Global Talent