Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 11/03/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń
Miejsce pracy: ŚWinoujśCie / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Weryfikowanie i rozliczanie robót realizowanych przez podwykonawców.

  • Kontrolowanie umów, faktur.

  • Sporządzanie, kompletowanie i przekazywanie dokumentacji rozliczeniowej.

  • Administrowanie kontraktem, prowadzenie korespondencji.

  • Udział w zakresie wyceny prac budowlanych, sporządzaniu kosztorysów ofertowych.

  • Kontrolowanie ilości materiałów dostarczanych na budowę.

  • Sporządzanie harmonogramów pod kątem zaawansowania robót.

  • Wsparcie kierownika budowy w zakresie przygotowania produkcji.

  • Współpraca z innymi działami (księgowość, dział finansowy oraz kontraktowy).

Wymagania

Wymagania stanowiskowe:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, infrastruktura).

  • Doświadczenie w rozliczaniu i kosztorysowaniu robót budowlanych.

  • Dobra znajomość pakietów oprogramowania: Microsoft Office, Autocad, Microsoft Project.

  • Dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie).

Oferujemy

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy na pełen etat.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

  • Pakiet socjalny.

  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu w strukturze organizacji.

Dane firmowe

NES Global Talent