← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 12/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Wykonawcy – Dyrektor Kontraktu
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu budowy;

  • zarządzanie i administrowanie sprawami związanymi z Kontraktem;

  • udział w naradach tygodniowych oraz miesięcznych;

  • negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z podwykonawcami;

  • redagowanie roszczeń i aktualizacja korespondencji dotyczącej roszczeń;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • doświadczenie w realizacji trzech projektów budowlanych o wartości min. 100 mln PLN;

  • doświadczenie w projektach kolejowych, drogowych lub hydrotechnicznych;

  • znajomość procedur FIDIC;

  • sprawna obsługa komputera oraz znajomość programów: Excel, Word obowiązkowa;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych, zawodowych;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań;

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów;

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

NES Global Talent