← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 10/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant-Konsultant Inżynier Elektryk
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku elektrotechnika

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra obsługa komputera, w tym znajomość obsługi MS Office

Wymagania

Dodatkowe oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie budowy, projektowania, nadzorów nad realizacją lub eksploatacji urządzeń energetyki przemysłowej i/lub sieci i rozdzielni średniego i wysokiego napięcia

  • Znajomość MS Project, AutoCAD

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • Kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego

  • Kontakt z ciekawymi, nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet medyczny

Dane firmowe

NES Global Talent