← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 18/07/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Budowlany
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej.

  • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej.

  • Kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej / sanitarnej / elektrycznej.

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert.

  • Przygotowywanie harmonogramów.

  • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość branży budowlanej.

  • Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata.

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów.

  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma Pro.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań.

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

  • Pakiet socjalny.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

NES Global Talent