Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 04/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant - branża drogowa, mostowa, wodno-kanalizacyjna
Miejsce pracy: Trzebinia / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Analizowanie dokumentacji projektowej z branży drogowej, mostowej oraz wodno-kanalizacyjnej

  • Przygotowywanie kosztorysów

  • Przedmiarowanie robót

Wymagania

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie odpowiednie dla powyższego stanowiska

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów MS Word i MS Excel

  • znajomość programów do kosztorysowania - Norma Pro lub Zuzia

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Dane firmowe

NES Global Talent

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl