Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 15/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Trakcyjnych
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją robót zgodnie z harmonogramem, wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną,

  • sprawdzanie poprawności dokumentacji technicznej,

  • nadzór nad robotami realizowanymi przez podwykonawców,

  • analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,

  • rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,

  • uprawnienia bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • doświadczenie zawodowe przy robotach związanych z budową sieci trakcyjnej jako kierownik robót / budowy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B,

  • Samochód służbowy i potrzebne narzędzia pracy,

  • Pakiet benefitów, m.in.: opieka medyczna Lux Med, Multisport, ZFŚS,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji wśród profesjonalistów.

Dane firmowe

NES Global Talent