← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 04/03/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie realizacji instalacji sanitarnych na placu budowy,

  • koordynacja pracy własnej oraz grupy inżynierów,

  • nadzór i kontrola nad postępami prac, przygotowywanie obmiaru postępu robót,

  • przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców,

  • koordynowanie prac podwykonawców, harmonogramów, przeglądy ilościowe,

  • kontrola kosztów oraz jakości, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,

  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • co najmniej 10 letnie doświadczenie zawodowe w tym minimum 2 letnie jako kierownik robót sanitarnych,

  • bardzo dobra znajomość programów Autocad oraz Norma Pro,

  • znajomość języka angielskiego min. B1,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • konkurencyjne wynagrodzenie na rynku,

  • prywatna opieka medyczna,

  • samochód służbowy również do celów prywatnych,

  • udział w prestiżowym projekcie.

Dane firmowe

NES Global Talent