Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 26/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis obowiązków:

  • Kierowanie realizacją inwestycji w zakresie robót instalacyjnych włączając prowadzenie dokumentacji budowy i koordynację prac podwykonawców,

  • Wsparcie działu ofert,

  • Opracowywanie przedmiarów i kosztorysów na potrzeby przygotowania ofert i wycen,

  • Opracowanie, koordynacja i nadzór nad przeprowadzaniem procedur uruchomieniowych dla zrealizowanych instalacji,

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu oraz z projektantami innych branż,

  • Reprezentacja Inwestora w kontaktach z urzędami i służbami (PSP, PIS, PINB, UDT i in.),

  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych, ocenie i doborze podwykonawców.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: inżynieria sanitarna,

  • Doświadczenie w realizacjach branży przemysłowej (produkcyjne, magazynowe, fabryki),

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowalnymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office,

  • Znajomość oprogramowania AUTOCAD,

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju,

  • Rozbudowany pakiet medyczny,

  • 30-dniowy wymiar urlopu dla każdego pracownika,

  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,

  • Bezpłatne lekcje z języka angielskiego odbywające się w biurze.

Dane firmowe

NES Global Talent