← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 19/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Nadzór techniczny i jakościowy oraz koordynacja robót branżowych;

  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż;

  • Nadzór nad pracą podwykonawców, weryfikacja i zatwierdzanie przerobów, prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn;

  • Analiza dokumentacji projektowej, optymalizacja przyjętych rozwiązań;

  • Przygotowanie harmonogramu prac branży sanitarnej/technologicznej;

  • Przygotowywanie dokumentów m.in. protokołów, przedmiarów, obmiarów robót;

  • Opracowywanie założeń budżetowych, sporządzanie wyceny robot branżowych;

  • Przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej;

  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami, dostawcami produktów i usług.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;

  • Doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika robót sanitarnych co najmniej 5 lat, licząc od daty uzyskania w/w uprawnień;

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami sanitarnymi min. 2 inwestycji: budowy, przebudowy; rozbudowy lub modernizacji oczyszczalni ścieków (o wartości robót budowlanych min. 10 mln brutto).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa współpracy/umowa o pracę;

  • Prywatna opieka medyczna Lux Med, karta Multisport, integracje zespołowe.

Dane firmowe

NES Global Talent