← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 08/08/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Palowych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),

  • uprawnienia konstrukcyjno - budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń,

  • min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót,

  • znajomość problematyki geotechnicznej,

  • umiejętność analizowanie dokumentacji projektowej,

  • znajomość programów/pakietów: MS Office, AutoCad,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,

  • od kandydatki/kandydata oczekujemy: sumienności, dyspozycyjności, zaangażowania, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu.

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za prowadzenie kontraktu w zakresie głębokiego fundamentowania , robót kafarowych, palowych, żelbetowych,

  • organizacja zaplecza budowy,

  • odpowiedzialność za nadzór oraz koordynację budowy,

  • kontrola podwykonawców,

  • nadzorowanie procedury odbiorowej,

  • kontrola terminowości oraz jakości prowadzonych prac,

  • sporządzanie dokumentacji po wykonawczej,

  • gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

Klient oferuje:

  • współpracę z dużą firmą budowlaną z długoletnią tradycją,

  • umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

NES Global Talent