← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 25/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, planowanie i nadzór nad realizowanymi pracami w zakresie budowy farm wiatrowych i innych obiektów OZE oraz przemysłowych (w szczególności: fundamenty, drogi, budynki na stacjach WN/SN, linie kablowe WN/SN).

  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na realizowanych kontraktach.

  • Kontakt z Inwestorem i jego przedstawicielami.

  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac.

  • Sprawowanie kontroli przestrzegania przepisów BHP podczas prowadzonych prac.

  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

  • Rozliczanie prac podwykonawców.

  • Udział w przygotowywaniu wycen.

  • Zamówienia materiałów w systemie ERP.

Wymagania

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Znajomość języka angielskiego (B1/B2)

  • Dyspozycyjność oraz gotowość pracy w miejscach realizowanych kontraktów (kontrakty na terenie Polski).

  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność.

  • Mile widziane doświadczenie przy budowie Farm Wiatrowych lub stacji elektroenergetycznych WN/SN.

Oferujemy

Klient oferuje:

  • Premia po zakończeniu kontraktu za zrealizowaną w terminie budowę i poprawę budżetu.

  • Dodatek za pracę w delegacji (rozliczane raz w miesiącu).

  • Samochód służbowy.

  • Komputer służbowy.

  • Telefon służbowy.

  • Zakwaterowanie w miejscu realizowanych kontraktów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość awansu.

  • Godziny pracy - głównie 07.00 – 17.00.

Dane firmowe

NES Global Talent