← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 04/10/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót / Budowy
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

SRK - 20.000 – 25.000 PLN

Opis stanowiska:

  • prowadzenie procesu inwestycyjnego w branży SRK

  • odpowiedzialność za organizację i kierowanie budową

  • realizowanie budowy zgodnie z projektem i ustalonym budżetem

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i rozliczanie kosztów budowy

  • odbiory i nadzór nad podwykonawcami

Wymagania

Wymagania podstawowe:

  • doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami budowlanymi w zakresie instalacji urządzeń sterowania ruchem kolejowy

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi SRK (w zakresie urządzeń zabezpieczenia i sterowania ruchem kolejowym)

  • udokumentowane doświadczenie w pracach instalacyjnych urządzeń blokady liniowej, urządzeń przejazdowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w po stronie międzynarodowego Generalnego Wykonawcy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i szkolenia

  • pakiet socjalny

  • samochód służbowy

Dane firmowe

NES Global Talent