← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 13/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik kontraktu branzy elektrycznej
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

 Opis stanowiska:

  • Nadzór nad wykonywanymi zadaniami w ramach projektu, bezpośredni kontakt i współpraca ze zleceniodawcą;

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki zgodnie z przyjętym harmonogramem projektu i w zgodności z umowami ze zleceniodawcą oraz podwykonawcami, dostawcami;

  • Samodzielne pozyskiwanie podwykonawców do realizacji zadań;

  • Udział w tworzeniu budżetów oraz planów i harmonogramów realizacji inwestycji,

  • Planowanie pracy, sprzętu, zasobów, zaplecza budowy.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz;

  • Raportowanie z bieżących działań.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki.

  • Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie elektrycznym.

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników.

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych;

  • Znajomość MS Office, AutoCad.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat;

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych;

  • Samochód służbowy, telefon, laptop;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Dane firmowe

NES Global Talent