← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 07/01/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: MińSk Mazowiecki / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań:
  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną.

  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości.

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z interesariuszami projektu.

  • Współpraca z kontrahentami.

  • Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem.

  • Koordynowanie pracy kierowników robót ich rozliczanie.

  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.

  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynier budownictwa.

  • Doświadczenie w realizacji inwestycji związanej z budową, rozbudową, modernizacją oczyszczalni ścieków, gospodarki odpadami, instalacji zagospodarowania osadów pościekowych.

  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń.

  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.

  • Gotowości do wyjazdów służbowych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe.

  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Opieka medyczna, karta Multisport.

Dane firmowe

NES Global Talent