← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 26/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej

  • Planowanie i koordynacja robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót budowlanych

  • Umiejętne zarządzanie zespołem oraz delegowanie zadań

  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań

  • Koordynacja budów na terenie województwa mazowieckiego

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych budów zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną oraz harmonogramem

  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców i przekazaniu inwestorowi

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.

  • Raportowanie z realizacji inwestycji

  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy

  • Zamawianie i pilnowanie dostaw materiałów zgodnie z harmonogramem prac

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie

  • Uprawnienia budowlane bez do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, oraz prawa zamówień publicznych

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość programów: MS Projekt, MS Office, NormaPRO

  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych, biurowców, budynków użyteczności publicznej lub osiedli mieszkaniowych

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zdolność przetwarzania licznych danych oraz wyciągania trafnych wniosków

  • Zdolność do przedsiębiorczego działania, określania celów biznesowych

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet socjalny

  • Niezbędne narzędzia pracy (komórka, laptop, samochód służbowy)

Dane firmowe

NES Global Talent