← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 21/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Procesu Gwarancyjnego
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Organizację i prowadzenie całości procesu obsługi gwarancyjnej powierzonych kontraktów;

  • Prowadzenie przeglądu obiektów;

  • Prowadzenie rejestru usterek i zgłoszeń;

  • Udział w przeglądach obiektów oraz nadzór nad podwykonawcami usuwającymi usterki;

  • Kontakt z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym;

  • Prowadzenie negocjacji z firmami budowlanymi;

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji;

  • Współpracę z Zespołami realizującymi kontrakty.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego, lub wyższego technicznego na kierunku budownictwo lub pokrewny;

  • Min. Rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenia w realizacjach generalnego wykonawstwa;

  • Znajomości aktualnie obowiązującego prawa i wiedzy technicznej;

  • Inicjatywy w działaniu oraz zaangażowania;

  • Prawa jazdy kat. B;

  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych;

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office) i języka angielskiego;

  • Doświadczenie w firmach o specjalizacji konstrukcji żelbetowych mile widziane.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Dane firmowe

NES Global Talent