← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 26/05/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (elektryk) - Rynek Niemiecki
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres prac:

  • Wsparcie w prowadzeniu budowy z branży elektroenergetycznej wysokich i najwyższych napięć

  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Koordynowanie prac ekip montażowych

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy

  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

  • Przyjmowanie, ewidencja i dystrybucja korespondencji wewnętrznej i oraz przygotowanie korespondencji zewnętrznej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji na terenie Niemiec

  • Zaangażowanie w realizację stawianych celów

  • Doświadczenie zawodowe w budownictwie elektroenergetycznym

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji , dzięki pracy z ludźmi o dużym doświadczeniu , którzy chętnie dzielą się wiedzą

Dane firmowe

NES Global Talent