← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 30/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Nadzorowanie prac budowlanych, pilnowanie terminowości.

  • Kontrolowanie harmonogramu projektu.

  • Koordynowanie dostaw materiałów.

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców, negocjacje z dostawcami.

  • Współpraca z kontrahentami, nadzorowanie firm podwykonawczych.

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej.

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikiem Projektu, inżynierami, brygadzistami.

  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

  • Raportowanie w zakresie budżetu budowy, harmonogramów realizacji.

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe techniczne (kierunki elektryczne / budownictwo).

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji elektroenergetycznych – to byłby atut.

  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi.

  • Wiedza techniczna z zakresu budownictwa lub elektrotechniki.

  • Znajomość programów: MS Project, AutoCad, MS Office.

  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferta:

  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa elektroenergetycznego.

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.

  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.

Dane firmowe

NES Global Talent