← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 18/04/2021

Stanowisko: Dyrektor ds. realizacji inwestycji (farmy fotowoltaiczne)
Miejsce pracy: lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • Całościowe zarządzanie procesami inwestycyjnymi farm fotowoltaicznych

  • Zarządzanie projektami oraz sprawowanie funkcji nadzoru wykonawczego nad pracownikami oraz podwykonawcami firmy

  • Pełnienie nadzoru nad prowadzeniem dokumentacji projektów

  • Planowanie, koordynacja oraz pełnienie nadzoru nad realizacją projektów

  • Organizacja prac projektowych oraz budowlanych

  • Negocjowanie warunków i przygotowanie umów

  • Zarządzanie zespołem pracowników działu

  • Reprezentowanie spółki oraz współpraca bezpośrednio z Zarządem Firmy

Wymagania

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie techniczno - handlowe w samodzielnie realizowanych projektach

  • Umiejętność kosztorysowania, czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • Znajomość podstawowych przepisów budowlanych

  • Doskonale rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz mocne doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem

  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE

  • Praca z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem

  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna oraz karta Multisport)

Dane firmowe

NES Global Talent