← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 08/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta / Projektant branży SRK
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis zadań:

  • Prowadzenie oraz koordynowanie procesu projektowego,

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej w specjalności urządzenia sterowania ruchem kolejowym, zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,

  • Weryfikacja dokumentacji pod względem kompletności, funkcjonalności i zgodności z przepisami,

  • Współpraca z innymi działami i instytucjami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku transport w specjalności urządzenia sterowania ruchem kolejowym,

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności urządzenia sterowania ruchem kolejowym,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana umiejętność kosztorysowania robót budowanych,

  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Biegła znajomość programu AutoCAD.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Pakiet dodatkowych benefitów,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

NES Global Talent