← Wstecz | Drukuj

NEO-BUD / Oferta z dnia: 03/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • sprawowanie funkcji Inżyniera/Kierownika Budowy zgodnie z przepisami prawa budowlanego na realizowanych budowach,

  • koordynowanie robót budowlanych firm podwykonawczych i pracowników fizycznych firmy,

  • udział w procesie poszukiwania nowych ekip podwykonawczych do realizacji prac,

  • nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,

  • rozliczanie ekip wykonawczych z powierzonego materiału,

  • współudział w procesie odbiorów prac,

  • sporządzanie, weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót,

  • prowadzenie dokumentacji powykonawczej,

  • opracowywanie harmonogramów robót,

  • poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów projektu,

  • współpraca z przedstawicielami Inwestora,

  • bieżące raportowanie stanu robót.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo (lub w trakcie studiów z otrzymanym już tytułem inżyniera),

  • minimum 1 rok doświadczenia pracy w zawodzie,

  • biegła znajomość i obsługa pakietu Autodesk,

  • mile widziana znajomość j. angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w tym uprawnień budowlanych,

  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Dane firmowe

NEO-BUD