← Wstecz | Drukuj

Narodowy Bank Polski / Oferta z dnia: 06/08/2018

Stanowisko: Rzemieślnik - Specjalista w Wydziale Monitorowania i Eksploatacji Infrastruktury
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych zadań pracownika należeć będzie:

  • bieżące usuwanie drobnych awarii elektrycznych;

  • bieżące usuwanie drobnych awarii hydraulicznych;

  • bieżące usuwanie drobnych awarii budowlanych;

  • pomoc w przygotowaniu zamówień na materiały eksploatacyjne dla potrzeb realizacji powierzonych zadań remontowych w obiektach Centrali NBP;

  • weryfikacja przedmiarów, obmiarów w zakresie powierzonych zadań;

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów (sporadycznie);

  • obsługa programu do rejestracji i obsługi zgłoszeń awaryjnych.

Wymagania

Wymagania formalne w stosunku do kandydata:

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV;

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Wymagania kompetencyjne w stosunku do kandydata:

  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi;

  • znajomość aplikacji biurowych MS Office w szczególności Word, Excel;

  • odpowiedzialność i rzetelność;

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność obsługi maszyn do obróbki drewna;

  • umiejętność obsługi spawarki.

Dane firmowe

Narodowy Bank Polski