← Wstecz | Drukuj

Mzuri Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 10/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Remontów
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • interesujesz się inwestycjami oraz rynkiem nieruchomości i zamierzasz związać z nim swoją przyszłość

  • chcesz wykazać się przedsiębiorczością i uczestniczyć w dynamicznym rozwoju Mzuri Investments

  • oczekujesz atrakcyjnych zarobków powiązanych z dobrymi wynikami pracy

  • chcesz w przyszłości osiągnąć wolność finansową inwestując w nieruchomości

dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • weryfikacja inwestycji pod kątem technicznym i prawnym

  • organizowanie i nadzór nad wykonawstwem remontów

  • nadzór nad terminowością realizacji remontów zgodnie z zawartymi umowami, przeprowadzanie okresowych analiz przebiegu prac

  • przygotowywanie zakresu, harmonogramu i kosztorysów prac

  • prowadzenie procedur zakupu środków trwałych i wyposażenia (jeśli niezbędne),

  • sprawdzanie pod względem merytorycznym poprawności wystawianych faktur

  • stały monitoring rynku pod kątem firm remontowych

  • bezpośrednia współpraca z Inwestorami MZURI Investments

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności analizy i kosztorysowania

  • dyspozycyjności wymaganej przy monitorowaniu i nadzorze remontów

  • przedsiębiorczości

  • podstawowej znajomości MS Excel

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu / nadzorowaniu remontów w zakresie obiektów mieszkalnych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Współpracę w młodym, dynamicznym i koleżeńskim zespole

  • Pakiet medyczny

  • Współpracę na zasadzie działalności gospodarczej

  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju

  • Zdobycie unikalnej wiedzy dot. nieruchomości

Dane firmowe

Mzuri Sp. z o.o.