Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

MULTiSERWIS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/11/2021

Stanowisko: Monter instalacji wentylacyjnych, grzewczych i sanitarnych
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Austria – Wiedeń, Innsbruck

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Montaż kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych i grzewczych na budowach przemysłowych

  • Montaż i serwisowanie urządzeń wentylacyjnych, sanitarnych i grzewczych

Wymagania

Oczekiwany profil kandydata:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na w/w stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Proponujemy Ci:

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity

  • Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Dane firmowe

MULTiSERWIS Sp. z o.o.