← Wstecz | Drukuj

MUGLER AG / Oferta z dnia: 05/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant sieci stacjonarnych (m / ż)
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • Planowanie i projektowanie sieci światłowodowych i miedzianych

  • Zabezpieczanie tras i dróg

  • Tworzenie list materiałowych

  • Kontrola, sporządzanie i opracowywanie dokumentacji przetargowej dla potrzeb rozbudowy sieci

  • Prowadzenie procesu wydawania pozwoleń i praca w związanych z nimi zakresach (ustalanie właścicieli, uzgodnienia tras)

  • Organizacja zezwoleń dla potrzeb montażu instalacji kablowych oraz pozyskiwanie zezwoleń na budowę

Wymagania

  • Ukończone techniczne wykształcenie w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnej

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w środowisku niemieckojęzycznym

  • Doświadczenie w rysunkowym planowaniu oraz projektowaniu sieci telekomunikacyjnych

  • Umiejętność pracy w środowisku CAD (preferowany jest AutoCAD)

  • Mile widziane będzie praktyczne doświadczenie w zakresie prawa w odniesieniu do planowania przestrzennego, udzielania zezwoleń oraz prawa budowlanego

  • Znajomość podstawowych zagadnień technicznych (Miedź, Koax, Światłowód, itp.)

  • Samodzielny, indywidualny i skuteczny sposób pracy

  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz indywidualne i odpowiadające świadczonej pracy wynagrodzenie

  • Długoplanową współpracę z dobrymi możliwościami awansu

  • Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód)

  • Intensywne wdrożenie i elastyczny czas pracy

  • Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz zaangażowany, koleżeński i profesjonalny zespół

  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

  • Dodatek do opieki przedszkolnej dla dzieci

Dane firmowe

MUGLER AG