MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk / Elektromonter
Miejsce pracy: Niemcy / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Możliwość długoterminowej współpracy!

Mamy do zaproponowania różne miejscowości !

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • montaż instalacji elektrycznych w  obiektach mieszkaniowych/przemysłowych,

  • kładzenie i montaż kabli i gniazdek w budynkach,

  • pracę według zlecenia.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  •  wykształcenia kierunkowego,

  •  doświadczenia zawodowego min.1 rok,

  •  uprawnień SEP do 1 KV,

  •  umiejętności czytania rysunku technicznego,

  •  komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (mile widziana),

  •  własnego samochodu (mile widziany).

Oferujemy

Wybranemu Kandydatowi gwarantujemy:

  • umowę o pracę i długoterminową współpracę,

  • pracę zawsze na tym samym oddziale,

  • opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatki za nadgodziny,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • opiekę polskiego biura (DEDYKOWANY OPIEKUN),

  • kompetentnych współpracowników,

  • jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Dane firmowe

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.