← Wstecz | Drukuj

MPK Poznań Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 08/08/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania

Główne obowiązki na stanowisku:

  • przeglądy, naprawy dachów, rynien, obróbek blacharskich

  • pomoc przy pracach budowlanych, instalacyjnych, ślusarskich, transportowych

  • utrzymanie czystości i porządku infrastruktury

  • pomoc przy pracach budowlanych, ślusarskich, instalacyjnych, transportowych

Od Kandydatów oczekuje się:

  • wykształcenia min. zawodowego kierunkowego

  • posiadania doświadczenia zawodowego na stanowisku dekarza, blacharza

  • posiadania prawa jazdy kat. B

  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m.

  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania, dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy, umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach

  • pakiet socjalny wspierający aktywność i wypoczynek pracowników

  • preferencyjne warunki korzystania z usług własnych

Oferujemy

Termin nadsyłania aplikacji 16.08.2017r.

Dane firmowe

MPK Poznań Sp. z o.o.