← Wstecz | Drukuj

Mosty Łódź S.A. / Oferta z dnia: 29/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Operator walca
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Wymagania

Opis stanowiska:

  • obsługa walca przy pracach związanych z budową dróg,

  • dbałość o powierzony sprzęt i jego stan techniczny,

  • przestrzeganie przepisów związanych z prawem pracy i bhp,

  • praca w delegacji na terenie S-6 na odcinku Nowogard-Płoty,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, uprawnienia do obsługi walca drogowego do 18 ton

  • doświadczenia zawodowego na dużych projektach z zakresu infrastruktury drogowej,

  • atutem będą inne uprawnienia na sprzęt drogowy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • fachowość i dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,

  • chęć pracy w delegacji,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,wynagrodzenie godzinowe

  • możliwość rozwoju zawodowego ( kierujemy na kursy podnoszące kwalifikacje)

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • stabilność zatrudnienia

Dane firmowe

Mosty Łódź S.A.