← Wstecz | Drukuj

Mosty Łódź S.A. / Oferta z dnia: 03/08/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Bitumicznych
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Łódź, Nowogard

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami związanymi z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych i budową dróg

  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją

  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii

  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców

  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w branży drogowej

  • minimum 2 lata doświadczenia przy wykonywaniu robót bitumicznych jako Kierownik Robót lub Majster

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Dane firmowe

Mosty Łódź S.A.