← Wstecz | Drukuj

Mostostal Zabrze S.A. / Oferta z dnia: 28/12/2019

Stanowisko: Kosztorysant instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Analiza dokumentacji projektowej,

  • Sporządzanie przedmiarów, ofert i kalkulacji pod zapytania klientów,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych na: materiały, roboty elektryczne i teletechniczne oraz analiza otrzymanych ofert,

  • Sporządzanie kompleksowych kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • Weryfikacja przedmiarów i kosztorysów,

  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań.

Wymagania

Jakich kandydatów poszukujemy?

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych,

  • Znajomość zasad kosztorysowania oraz programów MS Office,

  • Analityczny umysł,

  • Komunikatywność,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Posiadanie prawo jazdy kat. B oraz znajomość j.angielskiego będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Szkolenia

  • Rozwój

  • Stabilność

  • Narzędzia pracy

Dane firmowe

Mostostal Zabrze S.A.