Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. / Oferta z dnia: 04/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika robót/budowy w koordynowaniu harmonogramu prac

  • Udział w przygotowaniu harmonogramu dostaw materiałów na budowę oraz nadzór nad jego realizacją

  • Czynny udział w przygotowaniu dokumentacji budowy/dokumentacji jakościowej

  • Raportowanie postępów robót

  • Wsparcie Kierownika Robót w nadzorze nad powierzonym odcinkiem.

  • Wsparcie w kontroli jakości prowadzonych prac

  • Kontakt z klientem na budowie w języku angielskim

Wymagania

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe budowlane (lub status studenta ostatniego roku studiów)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętności obsługi programów pakietu office, AutoCad

  • Znajomość modelowania BIM 360 oraz obsługa programu MS Project będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy na kontrakcie budowlanym na terenie Warszawy (w Sękocinie Starym lub na ZUSOK Warszawa)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Umowa o pracę

  • Świadczenia okolicznościowe

  • Międzynarodowe projekty

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.