← Wstecz | Drukuj

Mostostal Warszawa S.A. / Oferta z dnia: 25/08/2016

O firmie

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Ofertowania
Miejsce pracy: Sopot / pomorskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- przygotowywanie ofert pod względem formalno-prawnym,
- koordynowanie pod względem formalno-prawnym procesu zmierzającego do zawarcia umów z kontrahentami.
- prowadzenie bazy informacji dokumentacji formalno-prawnej,
- tworzenie baz danych: referencji, personelu kluczowego, dokumentów ofertowych,
- analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
- opracowywanie przedmiarów robót,
- opracowywanie kosztorysów zgodnie z obowiązującymi standardami,
- wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
- analizowanie ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych,
- uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- min. średniozaawansowana znajomość języka angielskiego,
- bardzo dobra znajomość MS Word, MS Excel,
- znajomość programu AutoCAD na poziomie średniozaawansowanym,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność,
- dokładność, terminowość i samodzielność,
- doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

- pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć - sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
- współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.

Forma kontaktu

Dane firmowe

Mostostal Warszawa S.A.
Konstruktorska 12a
02-673 Warszawa
Email: k.lipinska@mostostal.waw.pl