← Wstecz | Drukuj

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. / Oferta z dnia: 30/11/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik ds. Technicznych
Miejsce pracy: Babica / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

  • wsparcie techniczne w realizowanym kontrakcie,

  • kontrola i nadzór nad procesem projektowym oraz nad przebiegiem etapu realizacji,

  • bieżący kontakt z Inżynierem Kontraktu, Zamawiającym  oraz innymi organami zewnętrznymi,

  • prowadzenie i nadzorowanie procesu sprzedaży robót do Zamawiającego,

  • ścisła współpraca z podwykonawcami i egzekwowanie od nich wymaganych dokumentów sprzedażowych, kontraktowych,

  • rozliczanie wykonanych robót, podwykonawców, wystawianie dla nich Przejściowych Świadectw Płatności,

  • kontrola bieżącej sytuacji finansowej na kontrakcie, monitorowanie kosztów,

  • sporządzanie raportów zewnętrznych i wewnętrznych,

  • koordynacja opracowania dokumentacji powykonawczej (WINB, kolaudat).

  • oferta dotyczy pracy na kontrakcie S19 Domaradz Iskrzynia o wartości 1 063,25 mln zł brutto.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe (Budownictwo)

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w branży budowlanej,

  • doświadczenie w pracy przy realizacji dużych inwestycji infrastrukturalnych (pow. 100 mln PLN)

  • znajomość procedur rozliczeniowych, FIDIC,

  • bardzo dobra znajomość MS Office – szczególnie MS Excel,

  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania podległymi pracownikami,

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • łatwość nawiązywania kontraktów interpersonalnych, komunikatywność

  • bardzo dobra organizacji pracy własnej, skrupulatność, rzetelność,

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022,

  • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,

  • pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci), w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, w którym razem BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ,

  • atmosferę budującą zaangażowanie– konkursy dla pracowników i inicjatywy wewnętrzne,

  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,

  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów pochodzi z awansów wewnętrznych,

  • transparentny system premiowy,

  • pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,

  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych.

Dane firmowe

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.