MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/10/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych na rynek niemiecki

  • Budowanie i zarządzanie bazą danych Kandydatów

  • Odpowiedzialność za realizację zagranicznych projektów rekrutacyjnych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (zzl, socjologia, psychologia)

  • Min. 2 letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników tymczasowych

  • Doświadczenie w realizacji masowych projektów rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla

  • Znajomych metod i narzędzi rekrutacji

  • Znajomość zagadnień związanych z zatrudnieniem pracowników tymczasowych

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji

  • Skrupulatność

  • Perfekcyjna organizacja pracy

  • Nastawienie na współpracę w zespole

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej niemieckiej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Pracę w młodym zespole

  • Dostęp do międzynarodowego know-how i narzędzi rekrutacyjnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

Dane firmowe

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.