Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. / Oferta z dnia: 12/10/2022

Stanowisko: Starszy Inspektor / Specjalista w Oddziale Przygotowania Eksploatacji i Remontów
Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Mikkego 4 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

(Pion Wody / Zakład Sieci Wodociągowej/ Oddział Przygotowania Eksploatacji i Remontów)

Wymagania

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 135-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • potwierdzanie czasu pracy pracowników zatrudnionych na stanowiskach nierobotniczych w programie IFS Portal Pracowniczy i wprowadzanie harmonogramów czasu pracy do programu HR

  • prowadzenie spraw kadrowych związanych z zatrudnieniem, zmianą warunków o pracę, kontrolą godzin nadliczbowych pracowników Zakładu oraz współpraca z Pionem Spraw Pracowniczych

  • prowadzenie gospodarki narzędziowej Zakładu, ewidencji odzieży pracowników zgodnie z obowiązującymi normami oraz zaopatrzenie pracowników Zakładu w materiały i drobny sprzęt biurowy

  • udział w przygotowaniu planu zakupu materiałów oraz zakupu usług wraz ze sporządzaniem OPZ i kalkulacji na materiały i usługi

  • dystrybucja i rozliczanie druków ścisłego zarachowania

  • pobieranie i rozliczanie zaliczek, dokonywanie opłat skarbowych

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i przedmiotów nietrwałych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

  • minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia zawodowego

  • znajomość podstawowych przepisów z zakresu prawa pracy

  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym

  • mile widziana znajomość programu Kadrowego IFS Portal Pracowniczy

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

  • komunikatywność, samodzielność, dokładności i rzetelność

Oferujemy

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.