Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. / Oferta z dnia: 26/10/2021

Stanowisko: Inspektor / Starszy Inspektor w Wydziale Dokumentacji i Przygotowania Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa Ul. Brukselska 21 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

(Pion Rozwoju/Wydział Dokumentacji i Przygotowania Inwestycji dla południowo-wschodniej części Warszawy)

Wymagania

Umowa na zastępstwo

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę na czas zastępstwa

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 135-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • kompleksowe przygotowanie i realizacja zadań inwestycyjnych, w tym m.in. wykonywanie wycen opracowań projektowych, przygotowanie materiałów o wybór i współudział w procesie wyboru projektanta, nadzór nad prawidłowym przebiegiem umowy dotyczącej wykonania dokumentacji projektowej, udział w tworzeniu aneksów i porozumień do umów, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych

  • sprawdzanie prawidłowości przygotowanych przez projektantów materiałów do decyzji administracyjnych oraz dokumentacji projektowych

  • przygotowywanie dokumentów merytorycznych do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, a także udział w pracach Komisji Przetargowych, w procesie wyboru wykonawców robót budowlanych

  • współudział w pozyskiwaniu terenów pod inwestycje

  • występowanie jako przedstawiciel Spółki w relacjach z wykonawcami, mieszkańcami Dzielnic m.st. Warszawy, innymi urzędami oraz instytucjami w ramach realizowanych i nadzorowanych zadań

  • prowadzenie korespondencji z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • organizowanie spotkań niezbędnych do prawidłowego przygotowania powierzonych zadań inwestycyjnych do realizacji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe: kierunki z zakresu inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska)

  • min. roczne doświadczenie zawodowe, preferowane doświadczenie w zakresie prowadzenia inwestycji związanych z przebudową i budową sieci/urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych

  • znajomość procesu inwestycyjnego w zakresie sporządzania dokumentacji projektowych i uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz uzgodnień w toku projektowania

  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Prawa o Zagospodarowaniu Przestrzennym, Prawa Zamówień Publicznych

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

Uprzejmie prosimy o składanie aplikacji do dnia 2021-10-26

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.