Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Michael Page / Oferta z dnia: 11/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Project Manager- Hotele
Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie oraz realizację projektów inwestycyjnych w segmencie hotelowym. Poszukujemy mobilnej osoby ponieważ stanowisko wiąże się częstymi podróżami pomiędzy projektem realizowanym w Katowicach a siedzibą firmy w Warszawie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy fundusz inwestycyjny który dynamicznie rozwija się na terenie Polski.

  • Odpowiedzialność za przygotowanie oraz realizację projektów inwestycyjnych zgodnie ze strategią firmy
  • Wybór oraz nawiązanie współpracy z biurami architektonicznymi oraz innymi firmami biorącymi udział w inwestycji
  • Nadzór nad procesem projektowania oraz uzyskania wymaganych decyzji administracyjnych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu inwestycji oraz nadzór nad wykonaniem
  • Przygotowanie oraz przeprowadzenie przetargu na firmę Generalnego Wykonawstwa
  • Nadzór nad pracą firmy GW, inspektorów nadzoru oraz innych uczestników procesu inwestycyjnych
  • Współpraca z operatorem hotelowym w zakresie wdrażania standardów hotelowych
  • Nadzór nad wykończeniem powierzchni obiektu "pod klucz"
  • Koordynacja dostaw inwestorskich

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, architektura)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektu (preferowane doświadczenie w segmencie hotelowym lub komercyjnym)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania złożonym projektem inwestycyjnym
  • Wiedza na temat administracyjnych oraz finansowych aspektów zarządzania procesem inwestycyjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji nowoczesnych oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych
  • Pracę w międzynarodowej organizacji

Wymagania

Zarządzanie projektem hotelowy

Dane firmowe

Michael Page